Hakkımızda

Dekorasyon, Ev & Yaşam alanında faaliyet gösteren firmamız 2022 yılında kurularak, sektörün ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekte ve müşterilerimizin beklentileri adına kaliteli ürünler üreterek çalışmalarını sürdürmektedir. İzmir merkezli olan Avangarde Home & Life olarak amacımız; dekorasyon, mobilya ve tasarım alanlarında sektöre işlevsellik ve sadelik anlayışı getirerek yaşam alanlarına zarif ve sofistike bir görünüm karakterize etmektir.

Firmamız dekorasyona yönelik ihtiyaçlarda evler, iş yerleri, hobi alanları gibi pek çok alana hayal ettiğiniz konseptteki ürünleri tedarik ederek, istediğiniz ambiyansı elde etmek için gerekli fizibilite çalışmalarıyla gerçekleştirme amacı güder.

Her yaşam alanı için efektif çözümlerle hayal gücünün sınırsızlığı ile buluştuğu noktada çalışmalar geliştiren firmamızın profesyonel bir ekip havuzundan geçen fikirleri müşterilerimizin beklentileriyle paralel bir çizgide ilerlemektedir. Avangarde Home & Life çatısı bünyesindeki ekibimiz, her zaman günümüzün trendlerini takip etmekte ve tercih edilecek alanlara huzur aşılamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.